×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرخط اخبار

true
    امروز  جمعه - ۳۰ فروردین - ۱۳۹۸  
true
false

شاید کمتر کسی باشد که در انتخابات به کسی رأی داده باشد ولی هیچ امیدی به او نداشته باشد. بخصوص که جوان هم باشد و پر از شور و امید و آرزو. در واقع باید گفت که اگر نظام ما پابرجاست به همان دلیل است که این مردم آن را نگه داشته اند زیرا امیدشان پابرجاست. امیدوارم که استفاده از کلمه «امید» در اینجا صبحگان را متهم به هم قدمی با هیچ حزبی ننماید زیرا صبحگان به هیچ حزبی وابسته نیست.

در این نوشته قصد گله و شکایت نیست، تنها تذکری است که شاید فراموش کنندگان را تلنگری باشد. عزیزانی که امروز در شورای شهر برازجان خود را صاحب کرسی نمایندگی قشر یا قشرهایی از مردم این شهر می دانند، شاید فراموش کرده اند که بر شورا و شوراهای پیشین چه گذشت آنجا که بخاطر اختلاف بین اعضای آن شوراها، تنها این مردم بودند که صدمه دیدند و معطل ماندند.

و این بار اگر نخواهیم که مردم، آن مردمی که به خاطر تک تک رأی هایشان به آنها مدیونیم را درنظر بگیریم و حق و حقوقشان را حفظ کنیم، و اگر نخواهیم اعتمادشان را دوباره بیاد بیاوریم، باید گفت کمترین ناحقی که در حقشان کرده ایم خیانت است.

خطاب به همه اعضای شورای شهر برازجان و بخصوص عزیزانی که با یکدیگر اختلاف دارند عرض می نماییم، که فراموش نکنیم که این زمان به سر خواهد رسید و شما مورد قضاوت این مردم قرار خواهید گرفت. حق آنان این نیست که آنان را بیش از این معطل اختلافات خود نمایید. زمان آن رسیده تا اختلاف را فدای مردم کنید، زیرا که این کمترین کار در حق آنهاست.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false