×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرخط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
false

مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار بوشهر با همراهی فرماندار تنگستان، مدیران کل دفاتر شهری و روستایی و دفتر فنی استانداری، مدیر کل بنیاد مسکن استان و مدیر کل میراث فرهنگی استان از پروژه های عمرانی شهرستان تنگستان و همچنین پروژه های گردشگری روستایی این شهرستان بازدید کرد.

معاون عمرانی استاندار در بازدید از روستاهای هدف گردشگری تنگستان با تاکید بر اهمیت گردشگری روستایی اظهار داشت: فرمانداران باید با استفاده از ظرفیتهای مردمی نقش محوری در تحقق اهداف عمرانی استان علی الخصوص توسعه گردشگری ایفا کنند. در چنین شرایط سخت اقتصادی تمام کردن پروژهای عمرانی و گردشگری عیار واقعی مدیران را نشان میدهد همچنین طرحها و پروژه های گردشگری روستایی با جدیت و با نظارت مستمر در حال اجراست و تا قبل از موعد مقرر برای بازدید گردشگران آماده خواهند شد.

مهرداد ستوده با بیان اینکه ۷۰ درصد جمعیت تنگستان، روستایی است خاطر نشان کرد: به همین دلیل، پرداختن به مسائل حوزه روستایی تنگستان از اهداف مهم حوزه معاونت عمرانی استانداری است.

وی بیان کرد: روستاهای تنگستان به لحاظ داشتن سواحل بسیار زیبا و بکر، برای بحث گردشگری مورد توجه قرار دارند و کارهای ارزشمندی در این عرصه انجام شده و در حال انجام است. لذا ضروری است کلیه دستگاههای اجرایی استان برای پیشبرد پروژه های گردشگری روستایی ( ۲۴ روستای هدف گررشگری ) و ۲ منطقه گردشگری عشایری همکاری و مساعدت ویژه نمایند.

معاون عمرانی استاندار بوشهر از روستاهای عامری، رستمی، بوالخیر و خاییز دیدن کرد و روند آمادگی دهیاران و شوراهای روستاهای یاد شده برای بحث گردشگری و آمادگی پذیرش گردشگران داخلی و خارجی برای ایام اخر سال بخصوص نوروز را از نزدیک بررسی کرد.

💢ستوده تاکید کرد: میراث فرهنگی و گردشگری استان در قالب کارگروهی که در ستاد خدمات سفر تشکیل شده است موظف شدند در بحث اطلاع رسانی، ظرفیت های بالای گردشگری روستاهای هدف گررشگری استان بویژه تنگستان را در سطح ملی معرفی کند و به ستاد خدمات سفر استان گزارش نماید.

معاون عمرانی استاندار همچنین از بعضی از پروژه های عمرانی شهرستان و شهرداری های دلوار و اهرم بازدید نمود و تاکید کرد که پروژه های هدفگذاری شده برای دهه فجر در موعد مقرر تحویل داده شود و هیچ نوع کم کاری و بهانه ای پذیرفتنی نیست. و از مدیر کل دفتر فنی خواست با برگزاری منظم و مستمر جلسات کنترل پروژه روند تکمیل پروژه های یاد شده را نظارت و گزارش کنند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false