×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرخط اخبار

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۲ آذر - ۱۳۹۷  
true
false

مراسم اختتامیه جشنواره فیلم مقاومت شامگاه جمعه ۹ آذر در برج میلاد تهران برگزار شد و برندگان این رویداد سینمایی معرفی شدند.
نام برگزیدگان به شرح زیر است:
بخش مسابقه سینمای ایران
* برگزیدگان فیلم های سینمایی
لوح تقدیر، جایزه نقدی بهترین فیلمبردار: علیرضا زرین دست برای فیلم «سرو زیر آب»
تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگری، جایزه نقدی بهترین بازیگر: ناصر بابائیان برای فیلم «دایان»
تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه، جایزه نقدی بهترین فیلمنامه: منیر قیدی و ارسلان امیری برای فیلم «ویلایی ها»
جایزه ویژه- تندیس و دیپلم افتخار، جایزه نقدی بهترین کارگردان: محمدعلی باشه آهنگر برای فیلم «سرو زیر آب»
تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، جایزه نقدی بهترین کارگردان: بهرام توکلی برای فیلم «تنگه ابوقریب»
تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم، جایزه نقدی بهترین فیلم: سعید ملکان برای فیلم «تنگه ابوقریب»
* بخش فیلم های مستند ایران
لوح تقدیر، جایزه نقدی کارگردانی: محمد مهدی خالقی برای فیلم مستند «پسرم»
لوح تقدیر ویژه، جایزه نقدی کارگردانی: مصطفی اشراق برای فیلم مستند «بِیتُنا»
دیپلم افتخار برگزیده سوم، جایزه نقدی کارگردانی: محمد رضا امامقلی برای فیلم مستند «آقای نخست وزیر»
دیپلم افتخار برگزیده دوم، جایزه نقدی کارگردانی: وحید فراهانی برای فیلم مستند «با صبر زندگی»
تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اوّل، جایزه نقدی کارگردانی: رضا فرهمند برای فیلم مستند «زنانی با گوشواره های باروتی»
بخش سینمای بین الملل
* برگزیدگان فیلم های سینمایی
تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه، جایزه نقدی: باسل الخطیب نویسنده فیلم سینمایی «پدر»
دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، جایزه نقدی: کیم دروژنین و اندری شالوپا کارگردانان فیلم «۲۸ مرد پانفیلوو»
تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، جایزه نقدی : آلوارو برچنر کارگردان «شب ۱۲ ساله»
جایزه ویژه شامل تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم، جایزه نقدی: سعید ملکان تهیه کننده «تنگه ابوقریب»
تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم، جایزه نقدی : سیدمحمود رضوی تهیه کننده «ماجرای نیمروز»
* بخش روایت نو – فیلم های سینمایی
جایزه ویژه – تندیس و دیپلم افتخار، جایزه نقدی: علی دهکردی بازیگر فیلم «دریاچه ماهی»
تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردان فیلم اول، جایزه نقدی: منیر قیدی کارگردان «ویلایی ها»
* بخش جلوه گاه نور
جایزه ویژه- تندیس و دیپلم افتخار، جایزه نقدی: محمد حسین مهدویان کارگردان «ماجرای نیمروز»
* بخش عماد مغنیه
جایزه بهترین فیلم، جایزه نقدی: وحید فراهانی کارگردان «با صبر زندگی»
جایزه برگزیده دوم، جایزه نقدی: رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی»
* بخش بین الملل- فیلم های مستند
لوح تقدیر، جایزه نقدی: جرمی ویلیام کارگردان «بر روی لبه چاقو»
دیپلم افتخار برگزیده سوم، جایزه نقدی: خدیجه السلامی کارگردان «یمن، کودکان و جنگ»
دیپلم افتخار برگزیده دوم، جایزه نقدی: آقایان دن کوهن و مکس بلومنتال کارگردانان «کشتن غزه»
تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اول، جایزه نقدی: رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی»

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false