×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرخط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۲۸ بهمن - ۱۳۹۷  
true
false

با گذشت چند سال از مطرح شدن وجود واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر هنوز ابهاماتی در خصوص دلایل خالی ماندن این واحدها وجود دارد و به نظر می رسد دلایلی غیر از فاقد متقاضی بودن این واحدها در این باره مطرح بوده است.

یکی از گفته‌های دائمی و همیشگی عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی در اغلب سخنرانی‌ها و اظهارنظرها درخصوص مسکن مهر تاکید بر وجود هزاران واحد فاقد متقاضی در پروژه‌های مختلف این طرح ملی بود.

وجود واحدهای فاقد متقاضی همواره به عنوان یکی از مهم‌ترین ایرادات آخوندی و تیم وی در بخش مسکن به پروژه مسکن مهر بوده است. با این وجود خبرنگار فارس به تازگی سندی را مشاهده کرده است که بر اساس آن در دی‌ماه سال ۹۴ علی اصغر مهرآبادی قائم‌مقام آخوندی طی نامه‌ای پیشنهاد انتشار آگهی ثبت‌نام متقاضی برای واحدهای خالی را می‌دهد و آخوندی در کمال ناباوری دستور می‌دهد: مخالفم!

نکته جالب اینجاست که وزیر سابق راه و شهرسازی درباره این مخالفت صریح هیچ دلیل مشخصی هم اقامه نکرده است.

در دی‌ماه سال ۹۴ علی اصغر مهرآبادی قائم‌مقام آخوندی طی نامه‌ای پیشنهاد انتشار آگهی ثبت‌نام متقاضی برای واحدهای خالی را می‌دهد و آخوندی در کمال ناباوری دستور می‌دهد: مخالفم!

به عبارت دقیق‌تر در هیچ زمانی فرصت ثبت نام در سامانه مسکن مهر برای متقاضیان واحدهای خالی فراهم نشده است تا اعتبار ادعای غیرکارشناسی وزیر وقت برای حمله به مسکن مهر زیر سوال نرود.

بر اساس بررسی‌های فارس آخوندی بعد از این دستور‌هم بارها عامدانه با آگاهی کامل از بسته‌بودن سایت ثبت نام متقاضیان برای ناکارآمد نشان دادن طرح مسکن مهر از فاقد متقاضی بودن ۱۰۰هزار واحد مسکن مهر خبر داده است.

البته به دلیل به روز نبودن سامانه مسکن مهر همواره از آمارهای متفاوتی در خصوص میزان دقیق واحدهای فاقد متقاضی ارائه می شد.

نکته جالب توجه اینکه قائم مقام آخوندی که بتازگی توسط اسلامی ابقاء شده، برخلاف نامه‌نگاری خود با آخوندی درباره فراهم نبودن امکان ثبت نام از متقاضیان، با آدرس غلط دادن به وزیر جدید بازهم وجود ۷۰ تا ۸۰ هزار واحد فاقد متقاضی را برای اسلامی مطرح کرده است، بدون آنکه به وزیر جدید بگوید سایت ثبت نام بسته است.


true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false