×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرخط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش صبحگان؛۴۸ ساعت پیش از دیدار شاهین شهرداری بوشهر و فجر شهید سپاسی بوشهر این باشگاه با شوکی مواجه شد.

جدایی محمود فکری از تیم فوتبال بزرگسالان شاهین شهرداری بوشهر حاضر در لیگ دسته اول کشور شوکی بود که به این باشگاه وارد شد و فکری علت جدایی‌اش را مطالبات خود و بازیکنان بیان کرده است.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری در گفتگویی اعلام داشته که جدایی فکری از تیم و ترک از بوشهر بدون هماهنگی و اطلاع باشگاه بوده،پس از این حواشی ها باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بیانیه ای نیز صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل می‌باشد:

جدایی و یا استعفاء هر مربی از هر باشگاهی امری طبیعی و بدیهی می‌باشد که معمولاً روال خاص خود را دارد که در دنیای فوتبال اتفاق جدیدی نبوده و نیست.

آنچه در بند ۶ قرارداد آقای فکری در ابتدای فصل قید شده این است که ترک بوشهر به هر علتی بدون مجوز و هماهنگی مدیر عامل باشگاه ممنوع می‌باشد اما آنچه در ماجراهای این چند روز واقع شد کاملا غیر طبیعی و غیر حرفه‌ای بود.غیبت غیر موجه ۲ جلسه ای در تمرین ۴۸ ساعت قبل از بازی با فجر شهید سپاسی شیراز،خروج بدون اطلاع و ناگهانی از بوشهر و رها کردن تیم و پیوستن به تیم رقیب که در کورس صعود قرار دارد همه و همه حکایت از داستان های عجیب و غریب داشت اما باز هم خدای بزرگ نگاه ویژه ای به تیم پرطرفدار و محبوب شاهین داشت تا با یک پیروزی دلچسب بار دیگر مشخص شود شاهین نامی بزرگ است و به فرد و شخص خاص متکی نبوده و نیست.

از ابتدای ورود مدیریت جدید باشگاه که حدود ۱۰ روز می‌باشد قبل از بازی با شهرداری تبریز ۳۰ میلیون تومان و همچنین مبلغی به عنوان پاداش پیروزی به آقای فکری پرداخت شد و سپس به فاصله چند روز بعد نیز ۱۰۰ میلیون تومان چک بین بانکی جهت تحویل به سرمربی تیم آماده شد که مستندات آن موجود و قابل ارائه می‌باشد.

در این میان مجموعه شهرداری و شورای شهر در حمایت از نام بزرگ شاهین در ۴ سال اخیر تمامی توانشان را بکار گرفته‌اند تا روند رو به رشد تیم در مقطع بزرگسالان و تیم های پایه متوقف نشود که در این میان حمایت های اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان بوشهر هم تأثیر بسزایی در این پیشرفت داشته و با وجود مشکلات اقتصادی حمایت های مالی در حد توان انجام و طی همین روزهای نزدیک پرداخت های مالی به بازیکنان در دستور کار قرار دارد.

هدف اصلی احیای نام شاهین توسط مجموعه شورای شهر و شهرداری ایجاد شور و نشاط و امید اجتماعی بوده و هست و در این بین نیاز به همدلی بیشتر می باشد تا به فضل پروردگار روزهای درخشان تر نزدیک تر شویم.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false